KIBRIS TÜRK TOPLUMUNUN İRADESİ PARAYLA SATIN ALINAMAZ!

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ve AKP Hükümeti kendi istedikleri adayın cumhurbaşkanı seçilmesini sağlamak adına pervasızca her türlü müdahaleyi hayata geçirmiştir.

TC Elçiliği ve Türkiye’den gönderilen danışman ekibinin aktif olarak bir aday lehine seçim çalışması yapması, söz konusu adayı Türkiye’ye çağırıp basın toplantısı düzenleyerek su borusunun tamir edilmesi, Maraş’ın sözde açılması şovlarından sonra en son çare olarak ihtiyaçlı insanların oylarını para ile satın alma yolu denenmektedir.

“Salgın Sosyal Desteği” adı altında  seçimlere iki gün kala 10.000’e yakın ihtiyaçlı kişiye;  Maliye Bakanlığının devrede olmadığı bir yöntemle 2000 TL yardım yapılması iradenin para ile satın alınması değilse nedir? Aylardır bu kesimleri düşünmeyenler seçime iki gün kala mı bu insanların varlığından haberdar oldular.

Kıbrıs Türk halkının iradesinin satılık olduğunu sananlar çok büyük bir yanılgı içinde olduklarını iki gün sonra bir kez daha anlayacaklar.

Tüm Halkımızı Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine katılıp kimliğine ve iradesine sahip çıkmaya davet ediyoruz.